0212 939 67 70 - Whatsapp Destek Hattı: 0546 411 04 31
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İstech Hakkında

13 yıllık uluslararası telekomünikasyon tecrübesini e-ticaret ve distribütör alanlarında edindiğimiz deneyimlerimiz ile harmanladık ve İstech İletişim ve Bilgi Teknolojileri markası ile taçlandırdık. 20’ye yakın global marka ile iş ortaklığı gerçekleştirerek, müşterilerimize geniş bir pazar ağı oluşturduk. Farkındalık oluşturmak ve %100 müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Çıktığımız bu yolda güvenilir ve sağlam temeller üzerine kurulu bir düzen inşaa ettik.

Misyonumuz

  • Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
  • Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ oluşturmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
  • Yurt içi ve yurt dışında iş ortaklarını zincirini büyüterek en çok tercih edilen iletişim ve bilgi teknolojileri tedarikçisi olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.
  • %100 müşteri memnuniyetini yaşatmak ve yaşanılır kılmak.

Vizyonumuz

İletişim & Bilgi Teknolojileri sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. İstech sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.”Kalitede Süreklilik”, “Rekabetçi Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Firma Tarihçesi

”Kalite, nicelikten daha önemlidir.” 2018 yılında İstanbul’da iletişim ve telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren telekomünikasyon sektöründe online ve retail hızlı bir giriş yapmıştır. Sektördeki 13 yıllık tecrübesi ile genç girişimciliğin enerjisini buluşturan istech yıldan yıla hızlıca ivme kazanacaktır.

Saygı ve Bağlılık
Biz, işimizi doğru şekilde, hakkıyla ve sahiplenerek yaparız. Kendimizi ve işimizi geliştirir, tüm ilişkilerimizde şeffaflığı ilke ediniriz. Bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.
Biz olmak
Müşteri memnuniyeti esastır felsefesi ile ekip olarak hareket eder, birbirimize güvenir ve birbirimizi dinleriz. Kararlarımızı alırken bütünü düşünür, etkilerini değerlendiririz, toplumumuzu korur, sosyal sorumluluklarımızın farkına varırız.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler, bayilik koşullarımız ve politikalarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için mesai saatleri içerisinde firmamızı arayabilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bir kahvenin 40 yıllık hatrı vardır, sizi nefis bir kahve içmek için ofisimize davet ediyoruz.

WhatsApp WhatsApp İletişim